TecAmp i Acoustic Image już w Polsce!

Newsy
TecAmp i Acoustic Image już w Polsce!

Jest już tradycją, że produkty, które ma w dystrybucji Firma Muzyczna, są z najwyższej półki. Tak jest również i teraz - TecAmp i Acoustic Image weszły do katalogu tej krakowskiej firm

Pierwszą nowinką w asortymencie Firmy Muzycznej są wzmacniacze i kolumny basowe niemieckiej firmy TecAmp.  Wystarczy powiedzieć, że wzmacniacze TecAmp swoim nazwiskiem sygnuje sam Richard Bona... Sprzęt z logo tej firmy charakteryzuje się niespotykanym stosunkiem mocy do wagi (np. 1000W przy 2,8 kg!) oraz najwyższej jakości brzmieniem i niespotykanymi rozwiązaniami technicznymi. Całość zapięta jest na ostatni guzik i testowana osobiście przez prezesa firmy.

Drugą nowością w katalogu Firmy Muzycznej są wzmacniacze Acoustic Image. Produkty te znane są przede wszystkim kontrabasistom oraz skrzypkom, jednak sprawdzają się doskonale również tam, gdzie potrzebne jest możliwie jak najwierniejsze oddanie prawdziwego brzmienia instrumentu: gitara akustyczna, bas, gitara jazzowa, wokal czy nawet klawisze. Dlatego właśnie produkty Acoustic Image chwalą muzycy tacy jak Pat Martino, Jimmy Bruno czy Marc Johnson. To synonim transparentności i wierności brzmienia, jeden ze wzorców w nagłaśnianiu instrumentów akustycznych. A wszystko to przy zachowaniu maksymalnej mobilności.