Sygnowany AER Tommy Emmanuel

Newsy
Pozostałe artykuły marki AER
Sygnowany AER Tommy Emmanuel

Niemiecki producent najwyższej klasy wzmacniaczy do gitary akustycznej zaprezentował sygnowane combo AER TE, będące wynikiem współpracy z australijskim wirtuozem gitary fingerstyle, Tommy Emmanuelem.

Niezwykle utytułowany i ceniony na całym świecie artysta od długiego czasu był nieoficjalnym ambasadorem AER. Nowy, sygnowany AER TE oparty jest na najpopularniejszym modelu Compact 60, który najczęściej używany był na koncertach przez Tommy'ego Emmanuela.

 

Jedną z bocznych ścianek obudowy zdobi wyryta rycina sztuki aborygeńskiej, symbolizująca miłość Tommy'ego do własnego kraju i jego mieszkańców. Po drugiej stronie wzmacniacza znalazły się w podobny sposób wykonane duże inicjały muzyka "TE" oraz mniejsze "CGP" - będące ukłonem dla mentora Tommy'ego, Cheta Atkinsa.

 

AER Tommy Emmanuelposiada wbudowane ustawienia pogłosu i delay'a bazujące na efekcie Alesis Midiverb II, używanym od lat przez artystę (w pozycji 3). W przeciwieństwie do klasycznego Compact 60, wyjście DI zawiera też brzmienie efektów.

 

Poniżej Tommy opowiada o swoim koncertowym sprzęcie i ustawieniu:

 

 

www.musicinfo.pl

www.aer-amps.com