Nowy head gitarowy Evolution Amber

Newsy
Nowy head gitarowy Evolution Amber

Na rynku europejskim dostępny jest już opracowany w Polsce head gitarowy Evolution Amber wykonany w technologii VASA - Valve Architectures Semiconductor Amp oraz dedykowana kolumna 2x12DIAG.

Wzmacniacz cechują klasyczne vintage'owe brzmienia i nowoczesna funkcjonalność. Unikalnym dla Ambera jest transformatorowy wzmacniacz mocy typu push-pull z realną regulacją mocy. Dzięki temu brzmienia przesterowane powstają w końcówce mocy tak samo jak w najstarszych wzmacniaczach lampowych.

 

Evolution Amber posiada także typową dla lamp kompresję na brzmieniach czystych i crunchowych. Sześć trybów pracy kanałów CLEAN/CRUNCH oraz OVERDRIVE wraz z funkcją poziomu głośności/mocy zwiększają paletę dostępnych brzmień oraz funkcjonalność wzmacniacza.

 

Całość uzupełnia sterowana pętla efektów, wysokiej klasy reverb, footswitch z możliwością dopasowania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb oraz sterowanie MIDI. Atutem Ambera są też kompaktowe (45x18x20cm) wymiary i mała (7kg) masa.

 

Kompaktowa (60x28x60cm) i lekka (18,5kg) kolumna z dwoma 12-calowymi głośnikami Celestion Vintage 30 w układzie diagonalnym posiada bardzo dobrą charakterystykę kierunkową oraz wysoką sprawność w zakresie niskich tonów.

 

www.evolutionamps.com