Gus G. endorserem Jacksona

Newsy
Pozostałe artykuły marki JACKSON
Gus G. endorserem Jacksona

Gus G., znany między innymi w gry w zespole Ozzy Osbourne'a, rozstał się z firmą ESP i dołączył do grona artystów marki Jackson.

Ostatnie lata były dla Konstantinosa Karamitroudisa, znanego jako Gus G. bardzo pracowite. Nagrywał i koncertował pod własnym nazwiskiem, ale również, poza grą u boku Ozzy Osbourne'a, w szeregach własnego zespołu Firewind czy Arch Enemy i Dream Evil.

W ramach wieloletniej endorserskiej współpracy Gusa G. z firmą ESP powstały sygnowane modele Gus G. NT i Gus-200 o charakterystycznym korpusie Star oraz Gus G. EC i Gus-200 EC. Teraz jednak gitarzysta postanowił zmienić barwy klubowe.

Mówi Gus G.: "Jestem zachwycony i zaszczycony tym, że dołączyłem do rodziny Jacksona. Pracujemy obecnie nad nową wersją mojej gitary w wersji Star, na której grałem przez ponad 12 lat. Dodatkowo dostaję gęsiej skórki na samą myśl, że za moje customowe modele będzie odpowiadać legendarny Mike Shannon, który zbudował dla Randy'ego Rhoadsa pierwszego Jacksona. Dziękuję ekipie Jacksona i z ekscytacją myślę o nowym rozdziale w mojej gitarowej karierze."

W komplementach nie pozostaje dłużny Mike Tempesta, manager firmy do spraw kontaktów z artystami. "Z radością witamy Gusa G. w naszych szeregach. Jego styl gry, opanowanie instrumentu oraz poświęcenie dla gitarowego rzemiosła dowodzą, że jest on tym typem artysty, dzięki któremu dziedzictwo Jacksona zostanie zachowane. Cały zespół Jacksona nie może się już doczekać wspólnej przyszłości z greckim metalowym bogiem."

http://www.jacksonguitars.com/

Powiązane artykuły