NAMM 2016: Roland Blues Cube Hot

Newsy
Pozostałe artykuły marki ROLAND
NAMM 2016: Roland Blues Cube Hot

Linia wzmacniaczy Blues Cube Rolanda powiększyła się o kompaktowe comba Blues Cube Hot.

Jednokanałowe, 30-watowe wzmacniacze z 12-calowym głośnikiem umieszczone są w otwartych obudowach z topoli i wykorzystują technologię Tube Logic, wiernie odwzorowującą brzmienie i odpowiedź konstrukcji lampowych.


Kompaktowy Cube Hot idealnie nadaje się do używania w domu lub w studiu, ale zapewnia także dużą głośność podczas gry na scenie. Dedykowany, 12-calowy głośnik dostarcza bogate, pełne brzmienie, wspierane klasyczną, wykonaną ze sklejki konstrukcją obudowy z otwartym tyłem. Jednokanałowa konfiguracja oferuje łatwą i intuicyjną obsługę oraz szeroki wachlarz brzmień, dostępnych za pomocą jednego potencjometru.

Na pokładzie obok przełączników Boost i Tone mamy regulację VOLUME, BASS, MIDDLE, TREBLE, REVERB i MASTER pozwalającą na uzyskanie barw od czystych po ovedrive. Funkcja Power Control umożliwia ustawienie mocy wyjściowej 0.5W, 5W, 15W i Max. Całość uzupełniają 2 gniazda przełączników nożnych, sterujących funkcjami BOOST i TONE, oraz złącze USB do bezpośredniej rejestracji na komputerze.

Roland Blues Cube Hot jest dostępny w wersji Vintage Blonde lub Black.pl.rolandeasteurope.com