Eventide H9 MAX nominowany do NAMM TEC Award

Newsy
Eventide H9 MAX nominowany do NAMM TEC Award

Kompaktowy, podłogowy procesor Eventide H9 MAX został nominowany do nagrody NAMM TEC w ramach "Wybitnych Osiągnięć Technicznych" w kategorii Instrumenty Muzyczne Wzmacniacze i Efekty. Coroczna, 31 już impreza odbędzie się 23 stycznia na nadchodzących Targach NAMM 2016 w Anaheim, w Kalifornii.

Eventide H9 Max Harmonizer to podłogowy procesor do gitary elektrycznej, będący najbardziej rozbudowaną wersją modelu H9. Obejmuje wszystkie 46 algorytmów i ponad 500 presetów z TimeFactor, ModFactor, PitchFactor, Space i specjalnie opracowane dla H9.Dodatkowo na pokładzie są wszystkie obecnie dostępne algorytmy, takie jak looper czy distortion CrushStation, a wszystkie mające pojawić się w przyszłości są darmowe dla wersji MAX.

H9 ma możliwość połączenia przez Bluetooth do iPodów, iPhone'ów i iPadów poprzez bezpłatną aplikację H9 Control, jak również z komputerem poprzez port USB (Mac/PC). Wbudowany tuner, wejścia i wyjście stereo, wejścia MIDI IN /OUT, gniazdo pedału ekspresji lub przełączników nożnych. Analogowy True Bypass (również opcja DSP bypassu).


www.mbspro.pl

www.eventideaudio.com