Eventide H9 MAX nominowany do NAMM TEC Award

Newsy
Pozostałe artykuły marki EVENTIDE
Eventide H9 MAX nominowany do NAMM TEC Award

Kompaktowy, podłogowy procesor Eventide H9 MAX został nominowany do nagrody NAMM TEC w ramach "Wybitnych Osiągnięć Technicznych" w kategorii Instrumenty Muzyczne Wzmacniacze i Efekty. Coroczna, 31 już impreza odbędzie się 23 stycznia na nadchodzących Targach NAMM 2016 w Anaheim, w Kalifornii.

Eventide H9 Max Harmonizer to podłogowy procesor do gitary elektrycznej, będący najbardziej rozbudowaną wersją modelu H9. Obejmuje wszystkie 46 algorytmów i ponad 500 presetów z TimeFactor, ModFactor, PitchFactor, Space i specjalnie opracowane dla H9.Dodatkowo na pokładzie są wszystkie obecnie dostępne algorytmy, takie jak looper czy distortion CrushStation, a wszystkie mające pojawić się w przyszłości są darmowe dla wersji MAX.

H9 ma możliwość połączenia przez Bluetooth do iPodów, iPhone'ów i iPadów poprzez bezpłatną aplikację H9 Control, jak również z komputerem poprzez port USB (Mac/PC). Wbudowany tuner, wejścia i wyjście stereo, wejścia MIDI IN /OUT, gniazdo pedału ekspresji lub przełączników nożnych. Analogowy True Bypass (również opcja DSP bypassu).


www.mbspro.pl

www.eventideaudio.com