Laney IRT-Studio: Lampowe brzmienie w programie DAW!

Newsy
Laney IRT-Studio: Lampowe brzmienie w programie DAW!

Dostępny w ofercie Audiostacji lampowy wzmacniacz Laney IRT-Studio dzięki wbudowanemu interfejsowi audio oraz wyjściu RE-AMP oferuje znakomite brzmienie zarówno przy nagrywaniu w studiu jak i na scenie.

Myślisz, że nagrywanie lampowego brzmienia klasy A single-ended w programie DAW to fantazja? Otóż nie! Genialny Laney IRT-Studio - w pełni lampowy wzmacniacz z interfejsem audio I/O i wyjściem RE-AMP - zapewnia wspaniałe brzmienie przy nagrywaniu w studiu i na scenie.


Wzmocniony lampowo dźwięk dostarczany jest do programu DAW lub systemu nagłośnienia (lub do obu systemów naraz) przez wysokiej jakości wyjście do nagrywania z symulacją kolumny głośnikowej. W dodatku wzmacniacz ma wbudowane sztuczne obciążenie, dzięki czemu możliwe jest ciche nagrywanie bez potrzeby podłączania kolumny.

IRT-Studio "brzmi zarówno na ciężkim rytmicznym crunchu w podkładach, jak i w ognistych solówkach, z praktycznie niekończącym się wybrzmiewaniem, i ma wystarczający zakres, by poradzić sobie z gitarami siedmiostrunowymi i niskimi strojami". (Music Radar).

IRT-Studio znajdziesz w najlepszych sklepach muzycznych w kraju. Sugerowana cena detaliczna brutto: 2.650 zł


Polub fanpage Laneya >> kliknij tutaj

Dowiedz się więcej o marce Laney >> kliknij tutaj

Wzmacniacz znajdziesz w Katalogu Świątecznym 2015 >> otwórz Katalog Świąteczny w PDF

www.audiostacja.pl
www.laney.co.uk