Michael Kelly Mod Shop 55

Newsy
Pozostałe artykuły marki MICHAEL KELLY
Michael Kelly Mod Shop 55

Firma Michael Kelly Guitars zaprezentowała nową gitarę Mod Shop 55, będącą nowoczesną wersją najlepiej sprzedającego się w ofercie modelu 1955, wyposażoną w pickupy Lindy Fralin i zmodyfikowany układ elektryczny.

Michael Kelly Mod Shop 55 wyróżniają klasowe, specjalnie dobrane pickupy Lindy Fralin w chromowanych puszkach - ręcznie nawijane, Pure PAF z magnesem Alnico II przy mostku oraz Mini Humbucker pod gryfem. Dla zbalansowanej głośności zastosowano tu "częściowe" rozłączanie cewek - opcja push-pull w potencjometrach zmniejsza poziom wyjściowy jednej z cewek dedykowanych pickupów o 50%.


Mod Shop 55
posiada korpus z jesionu bagiennego z naklejonym wzorzystym topem otoczonym bindingiem z klonu płomienistego. Gitara dostępna jest w wykończeniach Amber Trans, Black Wash, Caramel Burst i Rich Brown. Klonowy gryf wyposażony jest w zależności od koloru gitary w palisandrową, lub klonową podstrunnicę o zmiennym radiusie 10.5"-16". W osprzęcie znalazły się klucze die-cast oraz chromowany mostek w stylu Tele.

W przygotowaniu są modele Mod Shop z pickupami takich firm jak Bare Knuckle, Rockfield, Fishman, Mojo Tone czy TV Jones.


www.emuzyk.pl
www.michaelkellyguitars.com