Nowe statywy gitarowe Hamiltona

Newsy
Nowe statywy gitarowe Hamiltona

W ofercie Hamiltona już niedługo pojawią się bardzo uniwersalne, regulowane statywy gitarowe z serii Stage PRO, przeznaczone w zależności od modelu dla 3 lub 5 instrumentów.

Serię Stage PRO uzupełnią 2 modele: 3-miejscowy statyw Hamilton KB5300G o szerokości 58 cm i KB5500G o szerokości 94 cm, przeznaczony dla 5 instrumentów. Wykonane ze stali, wytrzymałe racki są wygodnie składane i łatwe w transporcie lub przechowywaniu. Wszystkie elementy, z którymi styczność mają instrumenty są pokryte miękkim, gumowym kompozytem zabezpieczającym lakier.

Dolną część konstrukcji tworzą dwie gąbkowane poprzeczki utrzymujące korpus gitary lub basu, z możliwością zmiany odległości między nimi. Na górnej szynie zamocowane jest odpowiednio 3 lub 5 gumowanych uchwytów dla gryfów instrumentów, które mogą być przesuwane dowolnie w poziomie a cała poprzeczka pozwala też na zmianę wysokości. Dzięki takiej regulacji na nowych statywach Hamiltona mogą być z powodzeniem umieszczane również mniejsze instrumenty, jak mandoliny czy ukulele.

www.soundtrade.pl
www.hamiltonstands.com