Nowe produkty Rotosound do pielęgnacji gitar

Newsy
Nowe produkty Rotosound do pielęgnacji gitar

W ofercie Rotosound pojawiła się nowa kolekcja produktów przeznaczona do czyszczenia i pielęgnacji instrumentów strunowych, składająca się z środka do czyszczenia i polerowania lakieru, środka do czyszczenia strun oraz olejku do podstrunnicy.

Guitar Polish (GP4) pozwala na utrzymanie lakieru w idealnej kondycji. Środek błyskawicznie czyści powierzchnię z odcisków palców, smug i wszelkich zabrudzeń. Pozostająca na lakierze lśniąca warstwa przez długi czas zabezpiecza instrument przed kurzem.


String Cleaner Lube (SC2)
to bazujący na silikonie lubrykant, dzięki któremu struna zyskuje dużo gładszą powierzchnię ułatwiając grę oraz dłużej zachowuje żywotność i jasne brzmienie.

Lemon Oil (LO2) przeznaczony jest do czyszczenia i utrzymania podstrunnicy w odpowiedniej kondycji. Środek wykorzystuje naturalne składniki i oleje, skutecznie usuwając tłuszcz i brud, przy okazji nasączając drewno i zabezpieczając je przed wysychaniem.

Wszystkie produkty dostarczane są w niewielkich plastikowych buteleczkach, bez problemu mieszczących się w kieszeni pokrowca lub futerale.

www.soundtrade.pl
www.rotosound.com