Nowe, analogowe efekty MOOG - MF Chorus i Flange

Newsy
Pozostałe artykuły marki MOOG
Nowe, analogowe efekty MOOG - MF Chorus i Flange

W ofercie Audiostacji dostępne są nowe, otwierające niezwykłe możliwości brzmieniowe, analogowe efekty modulacyjne Mooga z serii Minifooger - stompboxy MF Chorus i MF Flange.

MOOG Chorus, bazujący na technologii BBD, zdolny jest do wytwarzania nieograniczonych, "przestrzennych ruchów" dźwięku w trybach mono i stereo. Może pełnić funkcję analogowego efektu vibrato lub przy pomocy przełącznika "Mix" zmienić się w tłusty, wirujący chorus. Po podkręceniu "Time" i "Feedback" brzmienie przekształci się w slap-delay z wielooktawową modulacją i prawie niekończącym się echem.


W pełni analogowy efekt MF Flange posiada ekstremalne możliwości manipulowania czasem i fazą. Zaprojektowany jest do współpracy z każdym sprzętem gitarowym i basowym. Oferuje wiele ciekawych funkcji, m.in. "Depth" regulujący poziom modulacji czasu opóźnienia, "Rate" odpowiedzialny za prędkość ruchu dźwięku czy "Time", dzięki któremu można łatwo osiągnąć tradycyjne, metaliczne brzmienie flangera.

Oba efekty posiadają wejście zewnętrznego pedału ekspresji, którym w czasie rzeczywistym możemy regulować parametr prędkości Rate (MF Chorus) lub zakres częstotliwości parametru opóźnienia Time (MF Flange).

Sugerowana cena detaliczna brutto Moog MF Chorus i MF Flange wynosi 930 zł.

www.audiostacja.pl
www.moogmusic.com