Pickupy Kiesel z serii Lithium

Newsy
Pozostałe artykuły marki CARVIN
Pickupy Kiesel z serii Lithium

W ofercie Kiesel Carvin Guitars dostępne są znakomite, pasywne pickupy Kiesel, produkowane w Custom Shopie Carvina w USA i montowane standardowo w gitarach Carvin i Kiesel.

Pasywne humbuckery Kiesel z serii Lithium oferują najwyższej klasy brzmienie, które sprawdzi się zarówno przy śpiewnych, czystych barwach o okrągłym, naturalnym charakterze jak i dynamicznych, agresywnych klimatach rockowo-metalowych, zapewniając szybki atak oraz bardzo dobrą klarowność i odwzorowanie niuansów artykulacyjnych.


Pickupy wykorzystują magnezy Alnico V i dostępne są w trzech kolorach - czarnym, białym i kremowym - dla 6, 7 i 8-strunowych gitar w wersji pod mostek i gryf. Są to autorskie konstrukcje Jeffa Kiesela i jego ojca Marka, a dzięki standardowym rozmiarom przetworniki można bez problemu zamontować w miejsce klasycznych humbuckerów. Jedna z cewek posiada opatentowane, specjalnie zaprojektowane regulowane 'gwiazdkowe' nabiegunniki, które dzięki zwiększonej masie dostarczają bardziej tłustego, pełnego brzmienia.

Całość uzupełnia mostkowy humbucker Kiesel Parallax sygnowany przez Grega Howe'a, który montowany jest w sygnowanym modelu Carvin GH24 Greg Howe.

Pickupy można zamawiać bezpośrednio na stronie producenta.