Laboratorium Studio przeniesione na Wolę

Newsy
Laboratorium Studio przeniesione na Wolę

Jak powszechnie wiadomo, wszystko, co działa sprawnie, znakomicie służy i pomaga, nie może stać w miejscu. Tak też stało się z Laboratorium Studio, które już jakiś czas temu zmieniło swoją siedzibę, przenosząc się z warszawskiego Nowego Bemowa na Wolę.

Dla tych, którzy jeszcze jakimś cudem nie słyszeli o Laboratorium, a mają w planie przeprowadzać próby oraz nagrywać swoją twórczość, warto wspomnieć, że jest to scheda po Bunkrze, jednej z pierwszej sali prób w Warszawie. Właściciel, Cezary Redlicki, dba o każdy najdrobniejszy szczegół, zarówno w jakości sprzętu jak i nagrań, miksów i masteringu. Laboratorium Studio na Towarowej jest wciąż rozbudowywane, aby każdy mógł się w nim odnaleźć, a z instrumentów wydobyć to, czego potrzebuje.

Poza podstawową ofertą Laboratorium Studio, jakimi są udostępnienie profesjonalnej sali do ćwiczeń oraz nagrywanie i miksowanie utworów, Czarek z ekipą przygotował szereg innych usług, począwszy od serwisu instrumentów, poprzez kompleksowe usługi fotograficzne i video, skończywszy na wypożyczaniu sprzętu, potrafiącego nagłośnić średniej wielkości koncert klubowy.

Wśród sprzętu, jaki Laboratorium Studio udostępnia na próby, znaleźć możemy miedzy innymi:

Perkusję: Sonor SMF Studio set centrala 20″, stopa Tama Iron Cobra HP 300, talerze: Sabian/Istambul/Zildian (w cenie próby)

Wzmacniacze gitarowe: Bugera V22 Lampa x2 Marshall JCM 900 HI Gain Lampa DIY Head+kolumna piękny lampowy jednokanałowiec znakomity do bluesa jazzu i spokojniejszych klimatów
DIY combo jw + Jaśniejszy sound po dopaleniu maszyna do zabijania

Wzmacniacze basowe: TC Electronic BG 500, Peavey TNT 170 Watt

Nagłośnienie wokalu: Powermikser Yamaha EMX 212 S 2×200 watt + dwie kolumny + aktywny odsłuch dla wokalisty 75 watt

Mikrofony do wyboru Shure, Rode, Behringer statywy, kable, przejściówki i inna drobnica

Jak możemy przeczytać na stronie, ekipa Laboratorium Studio ciągle poszerza wachlarz instrumentów, a wszystko, aby dogodzić klientom.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie https://laboratoriumstudio.wordpress.com