FACE dystrybutorem gitar D'Angelico

Newsy
FACE dystrybutorem gitar D'Angelico

Mająca siedzibę w Belgii firma FACE została oficjalnym przedstawicielem renomowanej, amerykańskiej marki D'Angelico Guitars w Europie.

Z dniem 15 kwietnia 2015 firma FACE, będąca europejskim dystrybutorem wielu uznanych marek, mająca w swoim gitarowym portfolio również pedalboardy Pedaltrain, będzie reprezentować nowojorskiego wytwórcę gitar D'Angelico również na naszym rynku.


"Jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc reprezentować markę D’Angelico w większości europejskich krajów. D’Angelico oferuje szeroką gamę klasowych gitar i basów oraz znakomity stosunek ceny do jakości, który w połączeniu z unikalnymi rozwiązaniami jest kluczem do sukcesu firmy teraz i w przyszłości. Od dłuższego czasu szukaliśmy renomowanej, gitarowej marki, a odradzające się D’Angelico jest według nas znakomitym wyborem. To połączenie gitarowego dziedzictwa, designu oraz jakości z szeroką ofertą elektrycznych i akustycznych instrumentów. Jest to kolejny krok w kierunku naszego rozwoju i przekraczania granic w FACE" - mówi Karel De Piere (CEO FACE).

Dzięki firmie FACE już niedługo takie marki jak D'Angelico i Pedaltrain będą mogły zagościć szerzej na łamach naszego Magazynu.

www.face.be
www.dangelicoguitars.com