UWAGA KONKURS!

Newsy
UWAGA KONKURS!

Jaki jest adres strony WWW firmy Cleartone? Podwójny komplet strun Cleartone do gitary akustycznej i zestaw kostek Gitarzysty rozlosowany będzie wśród osób, które prześlą prawidłową odpowiedź do godziny 16:00.

Do wygrania podwójny komplet strun Cleartone do gitary akustycznej i zestaw rewelacyjnych kostek Gitarzysty. Wystarczy pomóc Redakcji w odnalezieniu adresu internetowego firmy Cleartone :) Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@magazyngitarzysta.pl do godziny 16:00. Nazwisko zwycięzcy zostanie opublikowane w treści newsa po tej godzinie.

UWAGA (fanfary). Struny wylosował Paweł Wróblewski z Gliwic. Gratulujemy! Nagroda zostanie wysłana pocztą. Na konkurs wpłynęło 86 prawidłowych odpowiedzi. Tak trzymać, Panowie i Panie! Kolejny konkurs już wkrótce, więc odwiedzajcie Gitarzystę tak często, jak tylko się da :)

Wszystkie akustyczne i elektryczne Cleartone nawijane są pod bardzo dużym naprężeniem na drugie o przekroju sześciokątnym, co ma zapewnić stabilność stroju podczas całego okresu pracy struny. Wszystkie struny, łącznie z wiolinowymi, pokrywane są powłoką o specjalnej formule EMP (Enhanced Molecular Protection). W efekcie otrzymujemy supercienką warstwę ochronną, której grubość waha się od pięciuset nanometrów do jednego mikrona (1/1000 milimetra). Słowo "molecular" w nazwie EMP oznacza, że powłoka ta łączy się z molekułami metalu. Ma to zapobiec jej ślizganiu, rozwarstwianiu i strzępieniu, co było wadą innych powlekanych strun dostępnych na rynku.