Miniaturowy system bezprzewodowy

Newsy
Miniaturowy system bezprzewodowy

WaveAngle, producent wysokiej jakości systemów bezprzewodowych, wprowadził na rynek miniaturowe urządzenie zaprojektowane specjalnie dla gitarzystów i basistów: Radian Gold Series Wireless Guitar System.

Firma WaveAngle reklamuje swój produkt jako pierwszy, który łączy w sobie zalety nieskompresowanego sygnału o jakości CD z ultra kompaktową obudową. Radian jest bowiem zbliżony rozmiarami do zwykłego pendrive'a, z rozkładaną końcówką jack zamiast USB.

Urządzenie korzysta z pasma 2,4GHz, co pozwala na pracę z dala od mocno zatłoczonych częstotliwości radiowych używanych przez starsze konstrukcje. Jest to szczególnie ważne jeśli weźmiemy pod uwagę coraz większą popularność cyfrowych platform telewizyjnych, mogących zakłócać pracę systemów bezprzewodowych. Dodatkową odporność na interferencję ma zapewnić zaawansowana technologia zmiennych częstotliwości nadajnika i odbiornika (requency-Hopping).

Jednocześnie WaveAngle Radian jest intuicyjny i niekłopotliwy w obsłudze. Jedyne, czego wymaga, to zwykła bateria AAA, umożliwiająca pracę przez dwadzieścia godzin. Na jednej scenie może jednocześnie działać dziesięć takich systemów.

Więcej informacji: www.waveangle.com.