Nowe głośniki JENSEN

Newsy
Nowe głośniki JENSEN

Na tegorocznych, styczniowych targach NAMM w USA Jensen zaprezentował trzy nowe głośniki gitarowe - P6V, C6V i C12/70NH.

Jensen P6V to 6-calowy głośnik wykorzystujący magnez Alnico, będący najmniejszą konstrukcją w grupie o mocy 20W AES. Głośnik oferuje ciepłe, czyste brzmienie z wyrazistą górą oraz charakterystyczny piasek przy barwach overdrive/distortion.


C6V
to również 6-calowa konstrukcja vintage oparta o magnes ceramiczny. Najmniejszy w grupie CERAMIC model o mocy 20W AES. Seria ta została opracowana w 1960 r. jako alternatywa dla droższych głośników ALNICO. C6V to bardzo uniwersalny głośnik z ciepłą barwą czystą i aksamitną prezencją. Przy barwach przesterowanych oferuje bardzo dobrą dynamikę i odwzorowanie niuansów artykulacyjnych.

C12/70NH Nighthawk z serii JET o średnicy 12" wykorzystuje magnes ceramiczny i oferuje moc 75W AES. Głośnik charakteryzuje się ciepłym, miękkim i otwartym brzmieniem oraz znakomitą definicją dźwięku o krystalicznej górze pasma.

Głośniki te dostępne są w sprzedaży od lutego 2015r. Na stronie producenta i polskiego dystrybutora dostępne są karty katalogowe z pełnymi danymi technicznymi.

www.jensen.com.pl
www.jensentone.com