Krzysztof Błaś & LABOGA

Newsy
Pozostałe artykuły marki LABOGA
Krzysztof Błaś & LABOGA

Wzmacniacze LABOGA Alligator A-Class zdobywają sobie coraz szersze rzesze fanów. Nowym endorserem marki LABOGA został znakomity gitarzysta, muzyk, autor znakomitych pozycji do nauki gry na gitarze i stały współpracownik magazynu Gitarzysta - Krzysztof Błaś.

Krzysztof gra aktualnie na modelu Laboga Alligator AD5202TA z dodatkową kolumną 2x12“ 212AA Alligator.

Jak mówi sam muzyk - "Nowy Alligator A Class powalił mnie swoim krystalicznym i dynamicznym brzmieniem. Nareszcie mam wzmacniacz, który nie tylko potrafi w całości oddać oddech gitary hollowbody, ale także posiada niesamowicie uniwersalny kanał przesterowany. Często korzystam z szerokiej palety barw, którą do tej pory mogła zapewnić mi jedynie pokaźna szafa rackowa. Mimo to nigdy nie bylem zadowolony z czystego brzmienia, które gdzieś ginęło przechodząc przez stosy elektroniki. Kiedy pierwszy raz zagrałem na nowym Alligatorze, stało się jasne, że mogę zakończyć poszukiwania - znalazłem wzmacniacz, który nie tylko doskonale radzi sobie w różnej stylistyce muzycznej, ale przede wszystkim potrafi przekazać moje prawdziwe brzmienie. Na chwilę obecną jest to mój podstawowy sprzęt, zarówno na scenie, jak i w studiu."
 
W czerwcu ukaże się w sklepach płyta Krzysztofa, na której będzie można usłyszeć nowy wzmacniacz. Ciekawostką jest fakt, iż pomimo, że płyta była już prawie skończona kiedy Krzysztof zaczął grać na Alligatorze, postanowił część ścieżek nagrać ponownie na nowym wzmacniaczu LABOGA, a efekty tego będziemy mogli usłyszeć już wkrótce.