Paul Stanley wraca do Ibaneza

Newsy
Paul Stanley wraca do Ibaneza

Po wielu latach przerwy Paul Stanley z Kiss ponownie nawiązał współpracę z firmą Ibanez, której efektem mają być trzy nowe wersje sygnowanych modeli gitar.

W 1976 roku Ibanez zwrócił się do Paula Stanley'a z propozycją wspólnego stworzenia instrumentu, z którym frontman Kiss miał być kojarzony przez wiele kolejnych lat. Teraz, po raz pierwszy od 1996 roku, Ibanez i Stanley ponownie nawiązali współpracę. Jej efektem mają być trzy nowe i ekscytujące modele gitar Paul Stanley Signature.

"Powrót do współpracy z Ibanezem jest jak powrót do domu, w którym wszystko się zaczęło." - powiedział Stanley. "Gitary, które razem stworzyliśmy stały się ikonami, a najlepszym sposobem na ich uczczenie jest wspólne wystartowanie z nowymi projektami."

"Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że znowu pracujemy z Paulem Stanleyem." - powiedział Mike Taft, manager Ibaneza do spraw relacji z artystami. "To był wspaniały rok dla Paula i zespołu - premiera bestsellerowej autobiografii, o wiele spóźnione zaproszenie do Rock And Roll Hall Of Fame oraz trwająca właśnie trasa z okazji 40 lecia istnienia zespołu. Nie mógłbym wyobrazić sobie lepszego momentu na powrót Paula do rodziny Ibaneza. Poza wyróżniającą się stylistyką, te historyczne instrumenty potwierdziły swoją klasę na albumach i koncertach na całym świecie."