Randall SATAN w dostawie Music Info

Newsy
Randall SATAN w dostawie Music Info

Do polskiego dystrybutora marki Randall dotarł nowy, 120-watowy head lampowy SATAN, sygnowany przez metalowego gitarzystę Ola Englunda.

Randall SATAN to w pełni lampowa konstrukcja, nad powstaniem której czuwał osobiście Mike Fortin, kierując się wskazówkami gitarzysty zespołów Six Feet Under, Feared i The Haunted - Ola Englunda. Wzmacniacz opracowany został z myślą o współpracy z niskimi strojami i z pewnością idealnie odnajdzie się z gitarami 7- oraz 8-strunowymi.

Piekielne brzmienie i potężna moc 120 W uzyskiwane są dzięki 6 lampom 12AX7 w preampie oraz dwóm parom lamp 6L6 i KT88 w końcówce mocy. SATAN oferuje 2 kanały z niezależną 3-zakresową korekcją, gainu i głośności. Dodatkowo Kanał 1 posiada gałki Grith i Grind regulujące gain oddzielnie dla niskich i wysokich częstotliwości oraz potencjometr SWEEP zmieniający częstotliwość regulacji korekcji. Kanał 2 rozbudowano w przełączniki Bright i Shift zmieniające najwyższe i środkowe pasmo. Wbudowany, obsługiwany przełącznikiem nożnym boost o nazwie Kill odpowiada za prawdziwie piekielne podbicie, a całość uzupełnia sekcja Master z regulacją Volume, Depth i Presence.

Wzmacniacz posiada dwa wejścia dla pickupów aktywnych i pasywnych, szeregową i równoległą pętlę efektów z regulacją poziomu (załączaną z footswitcha), wyjście XLR z symulacją głośnika oraz złącza do samodzielnej, zewnętrznej regulacji biasu, pozwalające na zastosowanie dowolnych rodzajów lamp mocy (6L6/EL34/6550/KT88). Sugerowana cena detaliczna wzmacniacza na naszym rynku wynosi 7,950 zł.

www.musicinfo.pl
www.randallamplifiers.com