Focusrite Scarlett Solo Studio Pack

Newsy
Pozostałe artykuły marki FOCUSRITE
Focusrite Scarlett Solo Studio Pack

Focusrite zaprezentował studyjny zestaw do nagrywania składający się z interfejsu Scarlett Solo, dobranego specjalnie mikrofonu pojemnościowego, profesjonalnych słuchawek oraz dodatków, które bardzo przydadzą się przy rejestracji własnych pomysłów.

Bardzo poręczny i znakomicie prezentujący się interfejs Focusrite Scarlett Solo jest jednym z najlepszych tego typu urządzeń na rynku w tym przedziale cenowym. Na pokładzie dostępne są oryginalne preampy mikrofonowe Focusrite oraz oferujące wysoki headroom wejścia instrumentalne, pozwalające na bezpośrednie nagranie gitary czy wokalu w legendarnej już jakości znanej z klasowych produktów Focusrite. Precyzyjne przetworniki pozwalają na nagrywanie z 24-bitową rozdzielczością i próbkowaniem 96kHz oraz wyjątkowa dynamiką przekraczającą 105dB.

W nowym zestawie Scarlett Solo Studio znalazł się mikrofon pojemnościowy CM25, profesjonalne, zamknięte słuchawki HP60 oraz dodatki jak 3-metrowy przewód mikrofonowy i oprogramowanie Cubase 6 LE wraz z bogatą biblioteką sampli Lopmasters, pluginem efektowym Focusrite Scarlett Suite czy wirtualnym instrumentem Novation Bass Station.

www.audiotechpro.pl
www.focusrite.com