Efekty Bogner w dystrybucji FX Music Group

Newsy
Pozostałe artykuły marki BOGNER
Efekty Bogner w dystrybucji FX Music Group

Z przyjemnością informujemy, że FX Music Group zostało dystrybutorem efektów Bogner w Polsce. Do firmy dotarła właśnie pierwsza dostawa znakomitych stompboxów Reinholda Bognera.

Bogner Amplification to amerykański producent wzmacniaczy, efektów oraz ostatnio wprowadzonych do oferty pickupów gitarowych.


Na początku Reinhold Bogner projektował wzmacniacze gitarowe jeszcze w Niemczech. Po przeprowadzce w 1989 roku do Los Angeles i założeniu firmy Bogner Amplification błyskawicznie zdobył uznanie gitarowego świata. Obecnie wzmacniacze Bognera mają już status najwyższej klasy, butikowych konstrukcji, które pojawiają się w rigach takich artystów jak Steve Vai, Mike Landau czy Steve Lukather.

W ofercie efektowej znajdują się ręcznie wykonywane, wzorowane brzmieniowo na kultowych wzmacniaczach Ecstasy i Ubershall, pedały Ecstasy red, Ecstasy blue i Uberschall oraz znakomicie prezentujące się stompboxy z serii Studio - distortion Burnley, overdrive Wessex i booster Harlow, wykorzystujące specjalnie dopasowane do każdego efektu transformatory zaprojektowane przez Ruperta Neve, legendarnego producenta konsolet mikserskich Neve.

www.fxmusic.pl
www.bogneramplification.com