Koch Superlead

Newsy
Pozostałe artykuły marki KOCH
Koch Superlead

Jedną z nowości zaprezentowanych ostatnio przez Koch Amps jest gitarowy preamp w formie stompboxa, wykorzystujący lampę 12AX7.

Koch Superlead sprawdzi się zarówno przy wykorzystaniu studyjnym i domowym, jak i na scenie czy próbach. Całość wykorzystuje najwyższej klasy komponenty i umieszczona jest w lekkiej, bardzo wytrzymałej, aluminiowej obudowie


Preamp posiada dwa niezależne kanały Clean i Overdrive, które dzielą wspólną, 3-zakresową sekcję EQ. Dodatkowy przełącznik nożny pozwala na podbicie gainu i uzyskanie hi-gainowego brzmienia o znakomitym sustainie w kanale przesterowanym.


Wbudowane dwie sekcje pętli efektów pozwalają na umieszczenie zewnętrznych pedałów zarówno przed jak i za preampem. Wyjście 9VDC udostępnia 200mA i umożliwia zasilenie kilku dodatkowych stompboxów.


Na pokładzie znalazło się wejście pozwalające przy pomocy zewnętrznych przełączników na zmianę kanału lub aktywację podbicia, wyjście monitorowe z dostosowaniem do pracy z końcówką mocy, pętlą FX lub wejściem wzmacniacza, oraz zbalansowane wyjście XLR DI z przełączaniem poziomu i symulacją kolumny.


Efekt dostępny jest już na naszym rynku dzięki dystrybutorowi Music Partners.


www.musicpartners.pl

www.koch-amps.com