Seymour Duncan Pickup Booster

Newsy
Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Seymour Duncan Pickup Booster

W ofercie Seymour Duncana pojawiła się nowa, odświeżona wersja pedału Pickup Booster, oferująca szerszy zakres podbicia i wyposażona w znany z poprzednika przełącznik, pozwalający na uzyskanie tłustego brzmienia humbuckera z klasycznego przetwornika single-coil.

Pracujący w trybie push-pull potencjometr GAIN pozwala na podbicie sygnału do 25 dB a pracujący w klasie A, niskoszumowy układ pozwala na uzyskanie bardzo transparentnego sygnału.


Mini-przełącznik RES PEAK umożliwia wybranie jednej z trzech pozycji, zmieniających częstotliwość rezonansową i mających wpływ na odpowiedź przetworników gitary oraz końcowy charakter barwy. W ustawieniu '0' pedał oferuje najbardziej transparentne brzmienie oraz pracuje jako klasyczny clean booster. Pozycja '1' to bardziej tłuste brzmienie zmieniające charakter przystawek single-coil w stronę vintage'owych humbuckerów, a ustawienie '2' odpowiada nowoczesnej barwie high-gainowych humbuckerów.

Seymour Duncan Pickup Booster posiada przełączanie true bypass i działa oczywiście z normalnymi humbuckerami. Efekt pracuje na wewnętrznej baterii 9V lub przy zewnętrznym zasilaniu 9-18V DC.www.seymourduncan.com