Pykmax, czyli nowe oblicze kostki

Newsy
Pykmax, czyli nowe oblicze kostki

Firma Pro Music Marketing Inc. zaprezentowała ciekawie prezentujący się nowy model kostki, a właściwie urządzenia do gry na gitarze nazwanego Pykmax.

Pykmax jest efektem kilkuletniej pracy nad odpowiednim designem całkowicie podporządkowanym ergonomii, który ma zapewnić graczom komfort i wyeliminować napięcie mięśni towarzyszące trzymaniu tradycyjnej kostki.

"Kostka zawsze stała na drodze wielu początkującym i średnio zaawansowanym graczom. Pykmax da im możliwość skoncentrowania się na grze świetnej muzyki a nie na ściskaniu kostki"
- zachwala zalety swojego wynalazku Jeremy Milikow, prezes Pro Music Marketing. Firma twierdzi również, że gitarzyści na wszystkich poziomach umiejętności przyznali, że nowa kostka w sposób radykalny zwiększyła komfort gry, znacząco wpływa na lepsze kostkowanie, większą szybkość i lepszą precyzję.

Pykmax dostępny jest w wersji dla praworęcznych graczy w dwóch rozmiarach: small i medium.

Rozmiar small przeznaczony jest dla dzieci w wieku około 15 lat oraz dorosłych o małych dłoniach. Dla większości reszty dorosłych graczy idealna ma być kostka medium. Do każdego Pykmaxa można zainstalować polioksymetylenowe kostki o grubości 0,60mm, 0,88 mm i 1 mm. Standardowy zestaw obejmuje korpus Pykmaxa i jedną kostkę.

Cena tego wynalazku wynosi 15 dolarów i jest on dostępny na amazon.com.