Nowe wzmacniacze Randall sygnowane przez Fredrika Thordendala

Newsy
Nowe wzmacniacze Randall sygnowane przez Fredrika Thordendala

Randall Amps w porozumieniu z gitarzystą Meshuggah, Fredrikiem Thordendalem, ogłosił rozpoczęcie prac nad nową serią wzmacniaczy sygnowanych nazwiskiem jednego z najbardziej innowacyjnych artystów progresywnego metalu.

Pozycja Meshuggah na scenie ciężkiego metalu jest niekwestionowana, a zespół od lat inspiruje całe rzesze miłośników obniżonych strojów. Randall Amplifiers i Fredrik połączyli siły by stworzyć high-gainowego potwora, przeznaczonego dla nowoczesnych, metalowych brzmień.


"Jestem bardzo zadowolony z rozpoczęcia współpracy z Randall Amplifiers. Znamy się już od jakiegoś czasu i teraz czuję się, jakbym pracował z rodziną. Myślę o naszej pracy przy tworzeniu nowego wzmacniacza i jestem ciekawy końcowego efektu. Wzmacniacze Mike'a Fortina mają... wewnątrz Black Sabbath... i jest on ojcem Satana. To chyba potwierdza słuszność mojej decyzji."

Fredrik Thordendal
- Meshuggah

"Jestem fanem Meshuggah od 1995 kiedy mój perkusista zagrał mi Destroy Erase Improve. Wtedy żaden inny zespół nie brzmiał jak oni. Dziwne metrum pojawiało się tylko w muzyce progresywnej. Podobnie jak Holdsworth inspirował grę solową, to było coś zupełnie innego i nowego dla świata metalu. W dalszym ciągu nikt nie brzmi bardziej ciężko od nich. Obecna scena metalowa pełna jest zespołów, które inspirowały się Meshuggach. W tym roku upływa 25-lecie istnienie zespołu i zapoczątkowania ich własnego, unikalnego stylu. Wywarli na mnie wpływ jako muzyka, gitarzystę i inżyniera projektującego wzmacniacze gitarowe. To prawdziwy zaszczyt móc pracować z Fredrikiem nad jego serią sygnowanych wzmacniaczy Randalla."
Mike Fortin
- Randall Amplifiers

www.musicinfo.pl
www.randallamplifiers.com