Nowe przewody Monster Rock, Bass i Acoustic

Newsy
Pozostałe artykuły marki MONSTER
Nowe przewody Monster Rock, Bass i Acoustic

Monster zaprezentował nowe wersje wysokiej klasy przewodów gitarowych Rock, Bass i Acoustic, przeznaczonych dla gitar elektrycznych, basowych i akustycznych.

Posiadające nowy, stylowy design przewody Monster Rock, Bass i Acoustic wykorzystują standardowo najwyższej klasy technologie i materiały, zapewniające znakomitą czystość sygnału i naturalne brzmienie.


Nowością są specjalnie zaprojektowane wtyki Prolink z pierścieniem zabezpieczającym, które zapewniają bardzo trwałe, wewnętrzne połączenie przewodów. W porównaniu do poprzednich wersji wzmocniona została również końcówka jacka. Konstrukcja Magnetic Flux Tube polepsza definicję niskich częstotliwości oraz zapewnia naturalny charakter brzmienia.

Technologia Time Correct pozwala zrównać szybkość odpowiedzi pasm niskich z wysokimi i środkowymi, a uzwojenie przewodu złożone z drutów o różnych częstotliwościach przenoszenia zapewnia wzorcową reprodukcje dźwięku.

Technologia MicroFiber eliminuje podatność na pola magnetyczne co objawia się zwiększeniem harmonicznych sygnału. Rozwiązanie IsoTec eliminuje wpływ wibracji i przemieszczania się kabla po podłodze.

Przewody izolowane są w 95% miedzią beztlenową eliminującą RFI i EMI oraz obniżającą szumy, a ergonomiczne wtyki pokryte 24 karatowym złotem zapewniają łatwą obsługę i odporność na korozję.


www.lauda-audio.pl

www.monsterproducts.com