Nowe akustyki Luna Guitars z serii Fauna i Flora dostępne w ofercie FX Music

Newsy
Nowe akustyki Luna Guitars z serii Fauna i Flora dostępne w ofercie FX Music

Projektanci Luna Guitars przygotowali dwie, bardzo ciekawie prezentujące się serie gitar akustycznych, ozdobione roślinnymi oraz zwierzęcymi motywami.

Gitary z serii Fauna posiadają zdobienia przedstawiające zwierzęta i owady, zarówno prawdziwe, jak i mityczne. Każda ilustracja posiada swoje znaczenie symboliczne, a klonowe pudła w różnych kolorach posiadają swoje unikatowe ilustracje tematyczne.


Poszczególne modele dostępne są w różnorodnej i bogatej kolorystyce - od głębokiej czerni, przez kilka odcieni naturalnego koloru drewna, aż po kolor lazurowy i akwamarynę. Część modeli wyposażono w przetworniki i preampy B-Band. W ofercie FX Music dostępne są trzy modele elektro-akustyczne: Dragon, Koi oraz Butterfly.

Kolejną serią gitar Luny jest Flora. Linia ta na pierwszy rzut oka charakteryzuje się jeszcze bogatszą kolorystyką, z gamy barw możemy wybrać też fiolet, róż oraz kolor bordowy.

Korpusy posiadają pojedyncze wcięcia cutaway, topy gitar wykonano z klonu płomienistego, a do produkcji boków i tyłu pudła rezonansowego wykorzystano klasyczny klon. Niektóre modele, jak "Lotus", czy "Moonflower" posiadają dodatkowy, ozdobny floral na podstrunnicy instrumentu.

www.fxmusic.pl
www.lunaguitars.com