Magneto - najnowszy mikrofon studyjny od sE Electronics

Newsy
Magneto - najnowszy mikrofon studyjny od sE Electronics

sE Electronics przyzwyczaiło nas do dobrych i bardzo dobrych mikrofonów. Teraz przyszedł czas na mikrofon dla każdego - Magneto.

sE Electronics Magneto to mikrofon pojemnościowy nawiązujący brzmieniem do legendarnych, najwyższej klasy mikrofonów studyjnych, dostępny jednak w cenie, która pozytywnie zaskoczy każdego.


Magneto
przeznaczony jest do rejestracji ścieżek wokalnych oraz instrumentów akustycznych; został od podstaw zaprojektowany tak, aby można było uzyskać znakomite rezultaty od strony technicznej i praktycznej - w jakości do niedawna niedostępnej w tej grupie cenowej. W dodatku wyjątkowe kształty i wykończenie sprawiają, że sprzęt elegancko prezentuje się w każdym studiu. Opcjonalnie zestaw można uzupełnić o uniwersalny uchwyt sE zapobiegający wstrząsom i osłonę przeciw-podmuchową.

Parametry techniczne Magneto predysponują ten mikrofon pojemnościowy do pracy w każdym współczesnym, nawet najbardziej wymagającym studiu nagrań. W pełni liniowa charakterystyka w zakresie pasma 20 Hz - 20 000 Hz, wysoka odporność na ciśnienie akustyczne (SPL 140 dB, maks. dla 0.5% THD przy 1000 Hz) oraz wysoka czułość, sprawiają, że model ten będzie oczywistym wyborem dla każdego, kto szuka wysokiej klasy, studyjnego mikrofonu pojemnościowego w przystępnej cenie.

sE Magneto właśnie nadjechał do Audiostacji i jest dostępny w cenie 429 zł brutto. Z okazji premiery dostępna jest limitowana wersja w kolorze powabnego fioletu.

Zapraszamy także na fanpage dystrybutora na Facebooku www.facebook.com/Audiostacja

www.audiostacja.pl
www.seelectronics.com