Matrix FR212

Newsy
Matrix FR212

Matrix Amplification zaprezentował szerokopasmową, pasywną kolumnę FR212, wykonaną w stylu tradycyjnej kolumny gitarowej i przeznaczoną do współpracy z cyfrowymi symulacjami wzmacniaczy gitarowych.

Matrix FR212 to konstrukcja monofoniczna zbudowana w oparciu o 2 customowe głośniki neodymowe o średnicy 12" i mocy 500W oraz pojedynczy driver wysokotonowy 1". Kolumna oferuje liniową charakterystykę częstotliwościową zapewniającą znakomite odwzorowanie modelowanych symulacji wzmacniaczy i głośników oraz niekoloryzowanie brzmienia.


FR212
zapewnia szerokie pokrycie i rozchodzenie się dźwięku na scenie oraz bardzo czyste, przenoszące najdrobniejsze niuanse brzmienie, podobnie jak wysokiej klasy, duże monitory studyjne - dzięki czemu doskonale sprawdzi się też jako klasyczny backline.

Matrix FR212 waży niecałe 24 kg oferując 1000W mocy przy impedancji 4Ohm oraz bardzo wysoką jakość dźwięku typu FRFR (Full Range, Flat Response). Pasywna wersja przeznaczona jest do współpracy z dostępnymi w ofercie firmy końcówkami mocy.

www.g66.eu
uk.matrixamplification.com