Nowy Farmer's Mill od Crushsound

Newsy
Nowy Farmer's Mill od Crushsound

Polski producent Crushsound zauważony został również na światowym podwórku prezentując pierwszy tego typu, innowacyjny pedał gitarowy oferujący wyjątkowe brzmienie, kojarzące się z przerywającym przewodem gitarowym lub psującym się wzmacniaczem.

Crushsound Farmer’s Mill to doskonałe rozwiązanie dla gitarzystów poszukujących oryginalnych, awangardowych narzędzi efektowych do swojego arsenału. Całość brzmi niczym płonące, trzaskające brzmienie przepływające przez zbliżający się do eksplozji wzmacniacz.


Nowa, ulepszona wersja młynu farmera dostępna jest w białej lub pomarańczowej wersji wykończenia i oferuje analogowy obwód oraz losowy generator 'zepsucia' z możliwością wyboru oddziaływania na całe pasmo lub tylko niskie częstotliwości.

Dodatkowo na pokładzie znalazło się specjalne podbicie TNT, aktywowane podczas pracy urządzenia. Przełącznik umożliwia działanie chwilowe podczas trzymania stopy na włączniku, bądź stałą pracę efektu po dwukrotnym wciśnięciu. Funkcja True Bypass zapewnia czyste przejście sygnału przy wyłączeniu pedału.

Demonstracyjny film można obejrzeć poniżej:

www.crushsound.com