Konkurs mrock.pl

Newsy
Konkurs mrock.pl

Strona internetowa Magazynu GITARZYSTA we współpracy ze sklepem mrock.pl organizuje konkurs, w którym do wygrania są miniaturowe modele gitar.

Sklep mrock.pl to jedyne miejsce w Polsce, w którym znajdziesz tak bogaty wybór najwyższej jakości gadżetów muzycznych w postaci miniaturek instrumentów - od gitar Elvisa Presleya i Johna Lennona z The Beatles, poprzez Kirka Hammeta i Jamesa Hetfielda z zespołu Metallica, aż po rozbudowany zestaw perkusyjny Stewarta Copelanda z The Police. Miniaturki instrumentów doskonale nadają się na nietypowy prezent dla miłośników muzyki rock i metal.

Mrock.pl na łamach naszej strony internetowej organizuje konkurs. W nim do wygrania są trzy miniaturki gitar. Wystarczy wejść na stronę www.mrock.pl i zapoznać się z asortymentem sklepu by odnaleźć upragniony produkt. Następnie należy napisać do nas na adres konkurs@magazyngitarzysta.pl dlaczego ten akurat model gitary jest dla Was szczególny lub czemu wykonawca do którego należy (podany w nazwie produktu) jest dla Was szczególnie ważny. Czekamy na maile do 12 kwietnia.

Konkurs rozwiązany:

Dziękuję za wszystkie zgłoszenia. Dotarło do mnie około 200 maili. Naprawdę trudno było wybrać tylko trzech zwycięzców. Odpowiedzi były "w kilku słowach", a czasem na kilku stronach. Opowiadaliście swoje bardzo ciekawe historie, pisaliście wiersze i wykonywaliście rysunki. Nie pomyślcie, że któreś były lepsze od innych, wszyscy bowiem dzielicie tę samą, wspaniałą pasję do muzyki. Każdy mail uważnie przeczytałem i zdecydowałem, że nagrody trafią do następujących osób, z którymi skontaktuję się drogą mailową: Michał Sz., Michał Cz., Grażyna R..