Klinika Gitarowa Gibsona z udziałem Ryana Roxie!

Newsy
Klinika Gitarowa Gibsona z udziałem Ryana Roxie!

...odbędzie się w MDK Słupsk dnia 01.08.2013 o godz: 17:00. Ryan Roxie - etatowy gitarzysta Alice Cooper band, posiadający w swoim dorobku ponad 30 albumów studyjnych, znowu w trasie!

W ramach europejskiej trasy koncertowej Alice Coopera, Ryan Roxie odwiedzi Polskę po raz kolejny, aby uświetnić siódmą edycję Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Przy tej okazji zapraszamy na jedyną i niepowtarzalną okazję spotkania z Ryanem, jego muzyką oraz instrumentami marki Gibson.

Ryan Roxie jest prezenterem i ambasadorem marki Gibson - synonimu rock’n rollowego brzmienia i grania. Jego kliniki mają charakter edukacyjny i pokazują w jaki sposób gitary Gibson stały się jedną z najważniejszych amerykańskich ikon.

Przyjdź, zobacz i posłuchaj historii gitar Gibson w wykonaniu światowej gwiazdy rock’n rolla. Gitary Gibson były zawsze częścią brzmienia, wyglądu i osobowości Ryana Roxie, ale nie tylko jego. Czy będzie to klinika która zmieni twoje życie? Nie przegap okazji, przyjdź i przekonaj się sam.

Termin kliniki: 01.08.2013 w Słupskim MDK, godzina rozpoczęcia 17:00. Liczba biletów/wejściówek ograniczona. Bilety do nabycia w MDK Słupsk.