Guthrie Govan wybiera Charvela

Newsy
Guthrie Govan wybiera Charvela

Pisaliśmy już o tym w maju, ale Charvel dopiero teraz wydał oficjalne oświadczenie. A więc tak - teraz już legalnie - Guthrie wybrał Charvela!

Wirtuoz sześciu strun zaprezentował swoją ostatnią, customową gitarową ewolucję. Dla wielu z nas zaskoczeniem była zamiana Shura na gitarę Charvela, jednak Guthrie wyjaśnia, że była to po prostu odświeżająca, przyjacielska zmiana progowego pastwiska.

Powinniśmy nadmienić, że ten customowy 24-progowiec nie jest modelem produkowanym seryjnie. Posiada przykryty klonowym topem, lipowy korpus, podpieczoną lekko, klonową podstrunnicę oraz specjalnie nawijane pickupy.

"Projektowane były przez Michaela Frank-Brauna" - mówi Guthrie - "To gość, który opracował przetworniki do sygnowanego Strata Erica Johnsona, więc z całą pewnością wie co robi! Powiedziałem mu tylko, że chcę by pickupy jak najlepiej oddawały dynamikę gry i artykulację - żeby było dokładnie słychać wszelkie niuanse. Nie mają też ultra-wysokiego sygnału."

Jeśli to zaostrzyło wasze apetyty nie przegapcie następnego numeru naszego magazynu, w którym będziecie mieli okazję dokładniej zapoznać się z nowym sprzętem oraz muzyką Guthriego...

www.charvel.com