Seymour Duncan Black Winter

Newsy
Pozostałe artykuły marki SEYMOUR DUNCAN
Seymour Duncan Black Winter

Seymour Duncan ogłosił światową dostępność swoich high-gainowych pickupów Black Winter, przeznaczonych dla prawdziwych, metalowych gitarzystów.

Do tej pory przetworniki dostępne były w sprzedaży jedynie w Finlandii, Szwecji i Norwegii, jednak ich popularność w tym regionie wpłynęła na decyzję o rozszerzeniu dystrybucji. Black Winter, na początku wyprodukowane w limitowanej edycji na rynek skandynawski, teraz będą dostępne dla wszystkich miłośników ekstremalnego przesterowania.

Seymour Duncan tak opisuje swoje humbuckery: "Tak mroczne jak skandynawskie zimy, z ekstremalną dawką brudu i agresji, odpowiednio zbalansowanym środkiem, górą i basem, dzięki którym zagrasz wszystko od niszczycielskich riffów po idealnie przebijające się solówki." Black Winter zaspokoją potrzeby najbardziej ekstremalnych gitarzystów metalowych "dostarczając zabójczego przesteru, gromiącego środka i mnóstwa agresywnej saturacji."

Seymour Duncan Black Winter wykorzystują magnesy ceramiczne i są specjalnie nawijane by uwypuklić środkowe i górne pasmo. Wersja pod mostek ma rezystancję DC wynoszącą 16.6K, a przetwornik gryfowy 13K. Częstotliwość rezonansowa to odpowiednio 6.68kHz i 6.35kHz. Humbuckery, oferowane obecnie dla 6-strunowych gitar mają czarny kolor obudów, logo o charakterystycznym, staroangielskim foncie i dostępne są też w nieco szerszej wersji typu Trembucker.

www.seymourduncan.com