Carol Ann Bonamassa

Newsy
Carol Ann Bonamassa
"Carol Ann JB-100 to nowy head sygnowany przez Joe Bonamassę"
Wzmacniacz ma dwa kanały i lampową pętlę FX. 100W mocy uzyskiwane jest poprzez lampy 6L6. Carol-Ann JB-100 limitowany będzie do dziesięciu sztuk w ciągu roku, a każdy jego nabywca zostanie potraktowany w niezwykły sposób. Każdy ze wzmacniaczy będzie bowiem sprawdzany w boju przez samego Joe Bonamassę. Po zagranym na JB-100 koncercie, Joe będzie podpisywał certyfikat autentyczności z dokładnym opisem gdzie i kiedy wzmacniacz był używany. Potencjalny kupiec będzie mógł porozmawiać ze słynnym gitarzystą po koncercie i poprosić o specjalną prezentację heada.

Sam Joe Bonamassa o wzmacniaczach Carol-Ann mówi tak: "Wzmacniacze te mają unikalne brzmienie - gładkie, mruczące i jednocześnie wyraźne. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem takiej kombinacji. Środkowe pasmo jest bardzo ekspresyjne i przypomina mi ludzki głos. Mam już takie dwa i właśnie zamówiłem trzeci... lubię je".

Przypominamy, że Joe Bonamassa zagra koncerty 24 kwietnia w Warszawie, w ramach Blues Rock Jazz Warsaw Festival (www.festiwal.waw.pl) oraz 17 lipca w Suwałkach w ramach Suwałki Blues Festival (rokis.suwalki.pl/SBF_2009/SBF_pl.htm).

Więcej informacji:
www.carolannamps.com
www.jbonamassa.com

(K. I.)