Fargen Pete Anderson Tumbleweed

Newsy
Fargen Pete Anderson Tumbleweed

Fargen Amps wspólnie z Petem Andersonem opracował nowy pedał typu boost/kompresor o nazwie Tumbleweed.

Fargen Pete Anderson Tumbleweed oparty jest na oryginalnym obwodzie Tumbleweed firmy Sonic Edge. Efekt otrzymał nowy design i produkowany jest w USA z najwyższej klasy podzespołów. Na pokładzie obok przełączników BOOST i COMP znalazły się 3 gałki LEVEL, GAIN, SUSTAIN oraz 3-pozycyjny switch, pozwalający na wybór jednej z charakterystyk - British, Jazz i Cali.


"Mój sygnowany Tumbleweed wyróżnia się czystym sustainem i klarownym gainem, brzmi dokładnie tak jak lubię. Fajnie jest powymieniać się z kimś abstrakcyjnymi terminami opisującymi brzmienie... Ben Fargen w 100% wie o co chodzi," mówi Pete.

Multi-platynowy zdobywca nagrody Grammy, producent, artysta i kompozytor Pete Anderson zabierze Tumbleweed ze sobą na trasę koncertową, promując kolejny, nowy album Birds Above Guitarland.

"Pete poszukuje innowacyjnych rozwiązań i naprawdę panuje nad brzmieniem. Jest idealnym partnerem do pracy przy opracowywaniu nowej, country-bluesowej linii pedałów", mówi Ben Fargen, założyciel Fargen Amplification.

www.fargenamps.com