Wooten endorserem Hartke

Newsy
Pozostałe artykuły marki HARTKE
Wooten endorserem Hartke
Hartke wita w szeregach swoich artystów Victora Wootena. Basista korzysta z kolumn HyDrive oraz wzmacniaczy LH-1000
Jak mówi Victor Wooten, jeden z najbardziej niezwykłych i szanowanych muzyków na świecie: "Na rynku jest mnóstwo wspaniałych wzmacniaczy i kolumn głośnikowych. Dla mnie najważniejszą rzeczą jest możliwość współpracy z ludźmi, którzy je tworzą. Każda osoba z firmy Hartke zrobiła dla mnie coś, co jest jednocześnie osobiste i proste. Czuję się wspaniale, dołączając do imponującej listy artystów tego producenta".

Zachęcamy do obejrzenia klipu nagranego na tegorocznych targach NAMM. Przy takiej wirtuozerii basowej, zwykła sześciostrunowa gitara zdaje się być instrumentem co najmniej prymitywnym...

Znany ze swej technicznej wirtuozerii oraz talentu muzycznego i kompozytorskiego, Wooten został wybrany trzy razy z rzędu "Basistą Roku" przez magazyn Bass Player. Był pierwszą osobą, która zdobyła ten tytuł więcej niż jeden raz. Oprócz kariery solowej i współpracy z wieloma muzykami, Victor jest również basistą zespołu "Béla Fleck and the Flecktones", od momentu powstania grupy w 1988 roku.

Przez kilka następnych miesięcy Wooten poprowadzi muzyczną klinikę Hartke. "Uwielbiam projekty tego rodzaju jak muzyczna klinika, ponieważ lubię uczyć młodych ludzi muzyki. Mam zamiar odwiedzić dystrybutorów Hartke na całym świecie i u nich wystąpić. To świetna okazja do bezpośredniego i osobistego kontaktu z ludźmi" - powiedział z wielkim entuzjazmem Victor.

 

Więcej informacji:
www.samsontech.com/products/brandpage.cfm?brandID=3
oraz www.hartke.pl

Dystrybutor: Mega Music
WWW: www.megamusic.pl