Wygraj Vintage Rotosound Fuzz - konkurs z nagrodami ROTOSOUND!

Newsy
Wygraj Vintage Rotosound Fuzz - konkurs z nagrodami ROTOSOUND!

Brytyjski Rotosound ma do rozdania trzy limitowane wersje legendarnego efektu RFB1 - Vintage Rotosound Fuzz. Aby Go wygrać, jedyna rzecz którą musicie zrobić, to polubić profil Rotosound na Facebooku. W momencie osiągnięcia 10.000 likeów z grona fanów losowo zostanie wybranych trzech szczęśliwców.

Fuzz Rotosound został pierwotnie zaprojektowany w 1960 roku. Współczesna reedycja wykorzystuje tę samą konfigurację obwodów, ale w połączeniu z bardziej nowoczesnymi komponentami gwarantuje bardziej stabilne działanie. Efekt znany jest jako łatwy w użyciu a połączenie wyjątkowego brzmienia i gładkiego sustain zawsze były jego głównymi zaletami.

 

{M4_image 0}

Nagrodami w konkursie są trzy efekty Vintage Rotosound Fuzz z ekskluzywnym wykończeniem czarnym, niebieskim i złotym lakierem. Nie są one dostępne w sprzedaży i na pewno zasługują na miano przedmiotów kolekcjonerskich. Tak więc, aby wygrać te nagrody, wystarczy w maju odwiedzić na Facebook profil firmy Rotosound i kliknąć magiczne "Like". Gdy osiągniemy 10.000 fanów, trzech zwycięzców cieszyć się będą wygraną.

Link do profilu ROTOSOUND na Facebook >>> www.facebook.com/rotosound?fref=ts

Prezentacja video: www.youtube.com/watch?v=IB2jcQkOZjc

POWODZENIA!

www.soundtrade.pl
www.rotosound.com