Guitar Rig Mobile

Newsy
Pozostałe artykuły marki NATIVE INSTRUMENTS
Guitar Rig Mobile
Guitar Rig Mobile to nowy produkt firmy Native Instruments

Mobilny Guitar Rig to rozwiązanie zamieniające komputer w kompletny zestaw dla gitarzysty, na który będzie stać każdego. W jego skład wchodzi kompaktowy interfejs audio GUITAR RIG MOBILE I/O USB 2.0 oraz oprogramowanie GUITAR RIG 3 LE.

Zaletą interfejsu są z pewnością jego niewielkie rozmiary - nie jest większy od standardowej paczki papierosów - dzięki czemu możemy go po prostu włożyć do kieszeni i zabrać ze sobą na próbę, koncert, czy chociażby do znajomych. Jednocześnie oferuje opcje takie jak wysoko impedancyjne wejścia i próbkowanie z głębokością 24bit/192 kHz, poprzez konwertery audio Cirrus Logic. W komplecie dostajemy do niego wielozadaniowe drivery o niskiej latencji, przeznaczone zarówno dla systemów Windows jak i Mac OS X.

Załączone oprogramowanie GUITAR RIG 3 LE zawiera podstawowe narzędzia niezbędne w pracy gitarzysty. Trzy emulacje wzmacniaczy gitarowych i basowych, dwanaście klasycznych efektów i szeroki wybór kolumn głośnikowych. Wszystkie te komponenty można oczywiście dowolnie ze sobą łączyć. Nie zapomniano też o dodatkach takich jak pokładowy tuner, czy metronom.

Zgodnie z polityka firmy, nieskomplikowana i intuicyjna obsługa sprawia, że używanie dającego ogromne możliwości Guitar Rig jest w zasadzie równie proste co podłączenie gitary kablem do tradycyjnego wzmacniacza. Według zapewnień producenta, nowy produkt ma być dostępny na całym świecie od kwietnia b.r..

 

Więcej informacji:
www.native-instruments.com

Dystrybutor: Audio Factory
WWW: www.audiofactory.pl

e-mail: info@audiofactory.pl
ul. Emilii Plater 47
00-118 Warszawa
tel: (22) 8261889
fax: (22) 8279572

 

(K. I.)