Nowy, błękitny Sterling AX3 z serii SUB dostępny w Music Info

Newsy
Pozostałe artykuły marki STERLING
Nowy, błękitny Sterling AX3 z serii SUB dostępny w Music Info

Oferta krakowskiego dystrybutora Music Info powiększyła się niedawno o model Sterling AX3, wykończony w transparentnym, niebieskim kolorze.

Gitary i basy z serii S.U.B. błyskawicznie zdobyły sobie sympatię i uznanie początkujących gitarzystów oraz doświadczonych muzyków, którzy mieli przyjemność testować te znakomite instrumenty.

Sterlingi S.U.B. wykonane są w najlepszych indonezyjskich fabrykach i stanowią doskonałą alternatywę dla swoich droższych odpowiedników zza oceanu. Dzięki serii S.U.B. każdy fan Music Manów może pozwolić sobie na posiadanie instrumentu, który zapewni mu wysoką jakość, brzmienie i przyjemność z grania!

Teraz 6-strunowy model Sterling AX3 SUB dostępny jest u dystrybutora Music Info w głębokim, niebieskim kolorze Transparent Blue. Korpus instrumentu wykonany jest z solid hardwood i posiada naklejony top z klonu wzorzystego (quilted maple). Klonowy gryf zaopatrzono w jasną, klonową podstrunnicę z 22 progami medium, na wyposażeniu znalazł się też chromowany mostek tremolo.

Układ elektryczny tworzą dwa humbuckery typu zebra o wysokim poziomie wyjściowym, sterowane 5-pozycyjnym przełącznikiem oraz pokrętłami VOLUME i TONE.

 

www.musicinfo.pl
www.sterlingbymusicman.com