Lace Helix Maya

Newsy
Pozostałe artykuły marki LACE
Lace Helix Maya
Firma Lace, znana dotychczas głównie z przetworników, wprowadza trzy nowe modele gitar

Nowe modele Lace Helix z serii MAYA noszą symbole HG01, HG02 i HG03. Różnią się przede wszystkim konfiguracją przetworników i wykończeniem.

MAYA HG01 wyposażono trzy rewolucyjne pickupy Lace Alumitone - dwa single pod gryfem i w środkowej pozycji oraz humbucker Lace Lowboy Alumitone pod mostkiem.

{M4_image 0}

MAYA HG02 to instrument zaprojektowany z myślą o gitarzystach heavy-metalowych. Ma to swój wyraz między innymi w matowym wykończeniu i czarnym osprzęcie. Sercem HG02 jest jednak duet humbuckerów Lace Drop & Gain, mający zapewnić gitarze odpowiedniego "kopa".

{M4_image 1}

MAYA HG03 ma na pokładzie trzy single Lace Hot-Gold i ruchomy mostek tremolo. Kierowana jest bardziej w stronę gitarzystów ceniących klasyczną konstrukcję stratocastera i jednocześnie nie obawiających się eksperymentowania z nieco nowszym designem korpusu.

{M4_image 2}

Wszystkie gitary z tej serii mają precyzyjne klucze Grover, dwunastocalowy radius podstrunnicy, grafitowe siodełka, hebanowe podstrunnice, progi jumbo oraz inkrustację z masy perłowej, oznaczającą dwunasty próg. Fabrycznie wyposażane są w struny "dziesiątki" firmy Cleartone.

 

Więcej informacji:
www.lacemusic.com

Dystrybutor Lace: Firma Muzyczna
WWW: www.firmamuzyczna.pl

 

(K. I.)