Endorserzy Warwicka 1

Newsy
Pozostałe artykuły marki WARWICK
Endorserzy Warwicka 1
Warwick przedstawił listę swoich nowych endorserów.

Poniżej przedstawiamy pięciu z nich...

Paul Copestake jest gitarzystą w brytyjskim zespole death metalowym Ghosts Over Japan (www.myspace.com/fuckghostsoverjapan). Urodził się w 1989 roku, w rodzinie o silnych tradycjach muzycznych, gdzie tworzenie muzyki było codziennością. W wieku lat dwunastu rozpoczął swoją przygodę z gitarą. W efekcie systematycznej pracy nad własnym warsztatem, po zaledwie roku zagrał swoje pierwsze koncerty. W miarę upływu czasu, Paul zaczął się interesować najcięższymi odmianami heavy metalu. W celu poszerzenia swojej wiedzy, ostatnimi czasy artysta uczęszcza do szkoły inżynierii dźwięku. Przed dołączeniem w roku 2007 do Ghosts in Japan, grał przez kilka lat w zespole Presoulnation. Co Paul lubi we wzmacniaczach Framus? Przede wszystkich ich własny, unikalny charakter - jak sam stwierdza: "nie ma możliwości, by grał na czymś innym".

{M4_image 0}

Sarah Dawn to gitarzystka prowadząca amerykańskiego zespołu rockowego Auburn Court. Już od najwcześniejszej młodości wykazywała spore zainteresowanie muzyką - wówczas jednakże był to śpiew wraz z artystami w TV. W szkole, bardzo szybko zainteresowała się gitarą. Jej największą inspiracją jest Slash, (Guns N’Roses/ Velvet Revolver) lecz muzyka która ją inspiruje to gatunki takie jak country, blues, funk i heavy metal.. Okazjonalnie Sarah udziela lekcji gitary w Mel Booker Music Store w Lancaster (www.myspace.com/melbookermusic) W roku 2007 zdobyła tytuł "Gitarzystki roku". W zespole Auburn Court gra z Candi - basistką również używającą produktów Warwick.

{M4_image 1}

Urodzony w roku 1970 w artystycznej rodzine Malcolm Bruce (www.myspace.com/malcolmbruce), od najwcześniejszych lat swojego życia otoczony był najprzeróżniejszymi stylami muzycznymi co niewątpliwie wzbogaciło jego muzyczny rozwój. Członkowie jego rodziny - a dokładniej jego rodzeństwo - Natascha, Corin i Jo również są odnoszącymi sukcesy muzykami. Malcolm zainteresował się gitarą w wieku lat dziewięciu. W wieku lat 16’tu, po dołączeniu do coverbandu zaczął zarabiać na muzyce pieniądze. Oprócz gry na gitarze Malcolm także śpiewa i gra muzykę klasyczną na fortepianie. Ten cieszący się międzynarodowym uznaniem, niezwykle wszechstronny muzyk, kompozytor i producent współpracował w swoim życiu z takim sławami współczesnej muzyki jak Karl Jenkins i Mike Ratledge (Soft Machine), Eric Clapton, Bernie Worrell, Kip Hanrahan, Dr. John, Simon Phillips, Vernon Reid, Ginger Baker, Dick Heckstall-Smith, Bill Ward, Gary Husband, John Goodsall, Percy Jones, Pierre Moerlen oraz Ozzy Osbourne - jak widać, spory dorobek, a nie jest to jeszcze kompletna lista. Malcolm jest szczególnie dumny ze swej współpracy z zespołem Lost City z Kofi’m Baker’em (synem Gingera Baker’a) na bębnach.

{M4_image 2}

Andrea Massetti jest basistą włoskiego zespołu heavymetalowego "The Dogma" (http://www.myspace.com/thedogma2006), znanego ze swoich występów w ramach międzynarodowych tras koncertowych z artystami takimi jak Lordi i Tarja Tarunen. Urodzony w 1982 roku Andrea rozpoczął swoją przygodę z muzyką w wieku lat sześciu, grając na fortepianie. Pozostając entuzjastą klawiszy w wieku lat 14 zmienił swój główny instrument na gitarę basową. Ucząc się u coraz to nowych nauczycieli cały czas pozostawał pod wpływem swej klasycznej edukacji, co w efekcie zaowocowało skierowaniem fascynacji muzycznych w kierunku progresywnego rocka i metalu. Po grze w wielu zespołach (w większości metalowych, z wyjątkiem eksperymentalnego projektu na cztery adaptery i gitarę basową) dołączył do zespołów Kurnalcool, a potem do The Dogma. Mimo grania w średnio trzech zespołach na raz, Andrea uzyskał dyplom z inżynierii dźwięku, co doprowadziło do podjęcia przez niego pracy w studiu nagraniowym.

{M4_image 3}

Balazs Gyori, urodzony w 1975 roku, jest basistą niebywale popularnych na Węgrzech, w Rumunii, Serbii i Słowenii węgierskich zespołów Sugarloaf (www.myspace.com/thesugarloaf) i Sushi Train (www.myspace.com/sushitrain). Po ukończeniu szkoły średniej zainteresował się muzyką gdy usłyszał basistę Tamása Zsoldosa. Jego pierwszy koncert odbył się w Pécs na Węgrzech w 1998 roku. W swej karierze grał w zespołach jak Pa-dö-dö, Effeta, Adrien Feher, Dig Daddy Wilson oraz Infragranti - przy czym oczywiście lista jego muzycznych przygód nie jest do tych zespołów ograniczona. Oprócz kariery stricte scenicznej, współpracował także jako inżynier dźwięku i kompozytor z przy okazji X Mistrzostw Atletyki z Gyorgy’em Ferenczim. Style w których muzyk ten się przede wszystkim to rock oraz funk rock.

{M4_image 4}

 

Więcej informacji:
WWW: warwick.pl

 

(K. I.)