Nowe stompboxy gitarowe Dr. Green

Newsy
Pozostałe artykuły marki HAYDEN
Nowe stompboxy gitarowe Dr. Green

Brytyjski Hayden zaprezentował nową serię kostek gitarowych, powstałą w kooperacji z renomowanym producentem wzmacniaczy, firmą Dr. Green.

Wśród nowych efektów znalazły się efekty typu fuzz, distortion, booster, delay, reverb i kompresor. Wszystkie stompboxy są budowane ręcznie w Essex, UK i wykorzystują najwyższej jakości komponenty.

 

The Hairy Tongue to odznaczający się niesamowitą dynamiką fuzz z zakresem gainu od lekkiego podbicia do pełnego harmonicznych, tłustego i pełnego brzmienia fuzza.


Distortion The Black Death
zmieni najczystszy kanał wzmacniacza w prawdziwą, rockową maszynę. Zaprojektowany od podstaw efekt dostarczy brzmień od lekkiego, śpiewnego overdive'u do potężnego przesteru, cechującego się lampowym charakterem i reakcją na atak oraz niezwykłą dynamiką i klarownością barwy.


Dr. Green Booster Shot
oferuje dwa rodzaje podbicia: całego sygnału, regulowane gałką FULL BOOST oraz najwyższych częstotliwości, za podbicie których odpowiedzialne jest pokrętło HIGH BOOST.


The Waiting Room
to efekt delay oferujący ciepłe i naturalne brzmienie oryginalnego sygnału. Stompbox pozwala na ustawienie zarówno lekkiego, analogowego opóźnienia jak i transparentnych odbić taśmowego cha. Trzy gałki DELAY, REPEAT i TIME łączą najwyższą jakość z wygodą obsługi.


Niezwykle prosty w obsłudze, naturalny i głęboki reverb Dr Green Cubicle wykorzystuje do regulacji tylko 2 potencjometry WET i DRY, zapewniając możliwość ustawienia precyzyjnego balansu pomiędzy sygnałem podstawowym i efektem pogłosu.


Ostatnia z kostek Dr. Green, Life Support, zmiękcza barwę kompresując mocniejszy sygnał wejściowy i podbijając ciche dźwięki bez degradacji oryginalnego brzmienia. Kompresor idealnie sprawdza się przy dopaleniu solówek i dodawaniu dynamiki do czystych barw rytmicznych. Regulatory INPUT i MASTER pozwalają na dokładną regulację i dopasowanie poziomu sygnału wejściowego i wyjściowego.


Wszystkie efekty posiadają przełączanie True Bypass oraz 5-letnią gwarancję producenta.

 

www.soundtrade.pl
www.haydenamps.com