Roland CUBE Lite

Newsy
Pozostałe artykuły marki ROLAND
Roland CUBE Lite

Roland zaprezentował nowy, bardzo kompaktowy i stylowy wzmacniacz gitarowy z serii Cube, z wbudowanym Interfejsem iOS.

Łącząc świetne brzmienia gitarowe COSM, interfejs dla iOS i dobrej jakości system nagłośnieniowy 2.1, Roland CUBE Lite pozwala na współpracę z iPhonem, iPadem lub iPodem touch. Wystarczy podłączyć urządzenie iOS do gniazda i-CUBE LINK i uruchomić darmową aplikację CUBE JAM, by grać z podkładem lub nagrywać swoją muzykę. Aplikacja posiada też znakomite narzędzia do ćwiczeń, w tym kontrolę tonacji i tempa odtwarzanego dźwięku czy Center Cancel do usuwania solówek i tworzenia własnych podkładów.

 

Aktywacja Trybu Bezpośredniego w CUBE Lite umożliwia oddzielne nagranie czystego dźwięku gitary z opcją późniejszego eksperymentowania z "reampingiem" za pomocą dowolnej aplikacji. Możliwe jest także także przetwarzanie gitary w czasie rzeczywistym w dowolnej aplikacji, monitorując jej dźwięk na żywo przez CUBE Lite. System nagłośnieniowy 2.1 wyposażony w głośniki stereo z subwooferem zapewnia pełne, bogate brzmienie zaprzeczające kompaktowym rozmiarom wzmacniacza.

 

Na pokładzie znalazły się 3 znakomite brzmienia COSM JC CLEAN, CRUNCH i EXTREME, zapewniające szeroki wachlarz brzmień do każdego stylu muzyki, a także wbudowane efekty pogłos oraz stereofoniczny chorus. Zestaw zawiera zasilacz oraz kabel do dwukierunkowej komunikacji z urządzeniami iOS. Trzy różne wykończenia do wyboru (czarne, białe lub czerwone) zapewnią doskonałe dopasowanie wzmacniacza do każdego wnętrza.

 

www.rolandpolska.pl