Efekty Artec w Vintage Sounds

Newsy
Pozostałe artykuły marki ARTEC
Efekty Artec w Vintage Sounds

U dystrybutora Vintage Sounds dostępne są analogowe efekty z serii Artec Legend, produkowane przez południowokoreańską firmę Artecsound.

Artec Legend to seria efektów gitarowych południowokoreańskiego koncernu muzycznego Artecsound, bardziej znanego na naszym rynku z przetworników i elektroniki gitarowej. Efekty wykonywane są w analogowej technologii i posiadają przełączniki typu true bypass. Serię Legend, na którą składa się 6 efektów, wyróżniają ciekawie zaprojektowane i starannie wykonane obudowy ze szczotkowanego aluminium, nadające kostkom jednolity charakter.

Cztery z nich to efekty typu overdrive, od najłagodniejszego Gainer Boost LE-GBT, poprzez średnie przestery typu brytyjskiego - Highway Drive LE-HDR oraz amerykańskiego Texas Overdrive LE-TX, do hi-gainowego drive'u Black Battle LE-BBT.

Ofertę uzupełnia analogowy delay Echo Sweller LE-ECS oraz chorus Harmony Blue LE-HBL.

Artec Legend produkowane są wyłącznie w Korei z wysokiej jakości materiałów i stanowią bardzo ciekawą propozycję dla kreatywnych gitarzystów poszukujących nowych brzmień.

Importerem i dystrybutorem jest sklep www.vintagesounds.pl

 

U dystrybutora Vintage Sounds pojawiły się analogowe efekty z serii Artec Legend, produkowane przez południowokoreańską firmę Artecsound.