Nowe kostki TUSQ Graph Techa o 3 różnych charakterach brzmieniowych

Newsy
Nowe kostki TUSQ Graph Techa o 3 różnych charakterach brzmieniowych

Graph Tech Guitar Labs, największy na świecie producent siodełek gryfowych i mostkowych do gitar, zaprezentował 3 nowe modele wzbogaconych harmonicznie kostek TUSQ.

Dzięki zastosowaniu materiału TUSQ, charakteryzującego się wyjątkowym rezonansem, Graph Tech zaprojektował nowy rodzaj kostek gitarowych oferujących 3 różne i unikalne brzmienia. Z tego samego materiału wykonywane są siodełka montowane na gryfie oraz kołki dociskające i siodełka znajdujące się w mostkach Graph Tech.

 

Kostki TUSQ dodają harmonicznych już przy pierwszym uderzeniu w struny gitary, a 3 modele - Bright, Warm i Deep zasadniczo różnią się między sobą brzmieniem. Dostępne są grubości 0.88, 1.00, 1.40 oraz 3 kształty - TD (Tear Drop), ST (Standard) oraz BA (Bi Angle).

 

TUSQ mają wysoki stosunek sztywności do grubości, jak prawdziwy materiał tortoise shell, z jednoczesnym unikalnym harmonicznym charakterem brzmieniowym. Objawia się to łagodnym i zbalansowanym czuciem kostek podczas gry oraz czystym, przenoszącym niuanse atakiem.

 

Oficjalna premiera kostek będzie miała miejsce na najbliższych targach NAMM 2013.

 

www.graphtech.com