Aktualizacja oprogramowania Kemper Profiling Amplifier

Newsy
Aktualizacja oprogramowania Kemper Profiling Amplifier

Kemper niedawno udostępnił bezpłatną aktualizację oprogramowania w wersji v1.5 dla urządzenia Kemper Profiling Amplifier, z nową funkcją CabDriver na pokładzie.

Unikalne możliwości profilowania brzmienia dowolnego wzmacniacza przez Kemper Profiling Amplifier zostały poszerzone w aktualizacji v1.5 o kilka nowych funkcji, wśród których znalazła się opcja CabDriver, w lepszym stopniu dostosowująca współpracę urządzenia z tradycyjnymi kolumnami gitarowymi.

 

KPA sprawdza się idealnie w warunkach studyjnych lub po podłączeniu do zestawu PA, dokładnie odwzorowując zebrane mikrofonem brzmienie wzmacniacza i podłączonej do niego kolumny głośnikowej.

 

CabDriver zawiera i wyodrębnia szczegóły brzmienia końcówki mocy oraz głośników gitarowych profilowanego wzmacniacza, i przesyła dostosowany sygnał do podłączonej, zewnętrznej kolumny gitarowej, bez konieczności dodatkowej regulacji brzmienia. Dzięki temu, po podłączeniu do neutralnej, tranzystorowej końcówki mocy możliwe jest uzyskanie przy stosowaniu kolumny gitarowej brzmienia standardowego zestawu lampowego.


Dodatkowo po podłączeniu Kemper Profiling Amplifier do PA, szerokopasmowe głośniki grają dużo bardziej naturalnie, przypominając tradycyjne paczki gitarowe.

 

Poza zupełnie nową funkcją ulepszono metodę ładowania i katalogowania nowych profili i zestawów brzmień, usprawniającą znacznie użytkowanie KPA.

 

www.audiostacja.pl
www.kemper-amps.com