FiiO G01 - wzmacniacz słuchawkowy do gitary

Newsy
FiiO G01 - wzmacniacz słuchawkowy do gitary

FiiO Ltd - producent wzmacniaczy słuchawkowych do urządzeń przenośnych oraz komputerów, swój nowy produkt skierował tym razem do wszystkich gitarzystów.

W cenie 199 zł można teraz zaopatrzyć się w solidnej jakości wzmacniacz umieszczony w kompaktowej obudowie, tak aby już bez większych zmartwień trenować nocami na swojej gitarze.

Wzmacniacz podłączamy do gitary za pomocą wysuwanego złącza jack 6,3 mm. Dzięki G01 zyskujemy duże zwiększenie mocy a jednocześnie podłączając słuchawki na pewno nikomu nie będziemy przeszkadzać. G01 poradzi sobie nawet z bardzo wymagającymi słuchawkami. Dodatkowo, w urządzeniu umieszczono przełącznik overdrive, potencjometr głośności oraz potencjometr ustawienia tonów.

Ciekawostką i niezwykle praktyczną funkcja G01 jest dodatkowo gniazdo aux umożliwiające podłączenie zewnętrznego źródła dźwięku w roli akompaniamentu.

W zestawie znajdują się również 3 kolorowe opaski silikonowe dodane w celach typowo estetycznych.

Produkt będzie można zobaczyć oraz wygrać podczas najbliższych Międzynarodowych Targów Muzycznych odbywających się w dniach 24-25 listopada w PkiN w Warszawie.

Specyfikacja:

Zasilanie: wbudowany akumulator litowo-polimerowy
Moc wyjściowa: 85 mW (32 Om, 2 kHz THD ≤ 1%)
Rozmiar: 69.3 mm x 46.5 mm x 25.2 mm
Waga: 66 g
Materiał: Aluminium

Dystrybutor: MIP
ul. Siedmiogrodzka 11
01-232 Warszawa