Hand Box i Urbanator Days

Newsy
Hand Box i Urbanator Days

Firma Hand Box bierze aktywny udział w projekcie o nazwie Urbanator Days, organizowanym przez znanego muzyka jazzowego, Michała Urbaniaka.

Urbanator Days to cykl koncertów odbywających się na terenie całego kraju mających na celu pobudzenie młodych, ale i nie tylko, muzyków do działania. Jest to zachęta do wspólnego grania połączona z warsztatami prowadzonymi przez znakomitych artystów tworzących zespół Urbanatora.

 

Firma Hand Box wyposażyła Urbanatora w cały backline, który wykorzystywany jest podczas występów. W skład zestawu wchodzą: wzmacniacz gitarowy RAPPTUS-200, wzmacniacz do instr. klawiszowych KSX-250Tour oraz zestaw basowy FORTEC-412.

 

RAPPTUS-200 to 2-kanałowe combo, przeznaczone do współpracy z gitarami elektrycznymi. Wzmacniacz wykonany jest w technologii półprzewodnikowej z zastosowaniem symulatorów brzmienia lampowego, bazujących na tranzystorach typu Fet (preamp) i mocy typu Mos-Fet. Combo dysponuje dużą mocą wyjściową 180W/4Ohm oferując doskonałą dynamikę dźwięku i poradzi sobie na każdym rodzaju sceny. Hand Box RAPPTUS-200 wyposażany jest standardowo w 12" głośniki Eminence The Governor lub Private Jack oraz Celestion Vintage 30.

 

Kanał czysty (Clean) to kwintesencja prostoty obsługi (3 gałki funkcyjne), krystalicznie czystego brzmienia i niesamowitej dynamiki. Jest w stanie uwydatnić zarówno każdy muzyczny niuans, jak i obnażyć niedociągnięcia w precyzji gry. Kanał przesterowany (Boost) jest prawdziwym kilerem oferowanym przez Rapptusa. Do korekcji ustawień służy 5 gałek funkcyjnych, a każda z nich to potężne narzędzie do kreowania własnego brzmienia. Wyjątkową rolę odgrywa filtr Contour, charakteryzujący się precyzją i skutecznością działania.

 

Na tylnej płycie wzmacniacza Hand Boxa znajduje się gniazdo przyłączeniowe typu jack 1/4" do podpięcia zewnętrznej kolumny głośnikowej o impedancji 8 Ohm. Uzupełnieniem funkcjonalności Rapptusa jest wbudowany efekt cyfrowy typu delay, którego ustawienia można dowolnie kształtować za pomocą trzech gałek funkcyjnych.

 

Istnieje możliwość wykonania urządzenia w dowolnym kolorze oraz wyposażenia w dowolny głośnik wskazany przez klienta.

 

www.handbox.pl